Publikálva:
2019.04.16.

TEAM RECRUITER WANTED

Ha már pár éve sikeres recruiterként dolgozol (akár ügynökségi, akár céges oldalon), kiterjedt kapcsolatokkal rendelkezel az IT cégek terén, büszke vagy rá, hogy nehéz pozíciókat gyorsan be tudsz tölteni, fontos számodra a kiemelkedő candidate experience, és nem csak egy másik melót, de egy jó ügyet is keresel, akkor jelentkezz és találkozzunk mihamarabb! :)

MILYEN FELADATOK TARTOZNAK MAJD HOZZÁD?

  • Új csapattagok toborzása és kiválasztása mind a budapesti, mind a külföldi csapatunkba, lefedve mindenféle pozíciót a fejlesztéstől a marketingig
  • Teljeskörű recruitment management, az igények felmérésétől, a kiíráson és a kapcsolattartáson át az új csapattag integrálásáig
  • Globális recruitment folyamataink fejlesztése
  • Sourcing, fejvadászat
  • Employer branding, networking
  • Csapatunk recruitment mentorálása

Bármi, ami a te területedhez tartozhat gyorsan növekvő iskolánkban :)

MIRE LESZ MINDENKÉPPEN SZÜKSÉGED?

  • Pár éves end-to-end recruitment tapasztalat, recruitment folyamatok és technikák készségszintű ismerete
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiemelkedő interperszonális készségek, empátia és asszertivitás
  • Jó sok lelkesedés, mert esti rendezvényekre is számíthatsz
  • Utazási kedv a külföldi munkákhoz
  • Folyamatos önképzés és proaktivitás
  • Plusz pont, ha érted az IT és start-upok világát

MENNYI IDŐDET VESZI MAJD IGÉNYBE?

​ Heti 40 óra

MIT VÁRHATSZ HA HOZZÁNK CSATLAKOZOL?

  • A lehetőséget, hogy részt vehess egy iskola felépítésében
  • Fiatalos, inspiráló és nyitott társaságot, aki meg akarja hódítani a világot
  • Teret újszerű, üzlettámogató megoldásaidnak, amelyeket közvetlenül tesztelhetsz is piaci környezetben
  • Sok-sok kihívást és rengeteg munkát ;)
  • És képzeld, ha van kutyád, hozhatod őt is!

HOL FOGSZ DOLGOZNI?

1062 Budapest, Andrássy út 66.

MIKOR SZÜKSÉGES KEZDENED?

​ ASAP

HOGYAN JELENTKEZHETSZ?

​Küldd el az önéletrajzodat és motivációs leveledet a jobs@greenfoxacademy.com e-mail címre. Mi már alig várjuk, hogy megismerjünk!:)

Tovább olvasnál?

Vágj bele, válts karriert velünk!

Következő kurzus indulása: szeptember 9.
Jelentkezési határidő: július 28.

Feliratkozom
a Hírlevélre
A képzésre